Spotkanie maturzystów z przedstawicielami Policji
26996
post-template-default,single,single-post,postid-26996,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Spotkanie maturzystów z przedstawicielami Policji

Spotkanie maturzystów z przedstawicielami Policji

19 lutego naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gd. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Handel ludźmi” oraz „Przemoc domowa”. Uczniowie zostali poinformowani o niebezpieczeństwach grożących podczas poszukiwania pracy oraz o sposobach radzenia sobie w trudnej sytuacji. Policjanci zachęcali również młodzież do wstąpienia w ich szeregi.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content