Szkoła branżowa I stopnia
16349
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16349,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Szkoła branżowa I stopnia

KLASA WIELOZAWODOWA (Smętowo)

Do szkoły uczęszczają  uczniowie  różnych zawodów i odbywają tam  zajęcia ogólnokształcące. Szczegółową teoretyczną wiedzę nabywają na kursach zawodowych oraz podczas praktycznej nauki zawodu u pracodawcy w dowolnych zawodach. Nauka kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe. Absolwent szkoły uzyskuje świadectwo ukończenia szkoły oraz dyplom potwierdzający kwalifikacje w danym zawodzie lub tytuł czeladnika po zdaniu odpowiednich egzaminów. Nauka w szkole trwa trzy lata.

KLASY POD PATRONATEM FIRM : IGLOTEX S.A. , ELMOT (Smętowo) oraz PORT KOPYTKOWO

Nauka w szkole trwa trzy lata i odbywa się w zawodach : operator maszyn przemysłu spożywczego, magazynier( IGLOTEX S.A.), monter zabudowy i robót wykończeniowych w budowanictwie (ELMOT), sprzedawca i kucharz, kelner, pracownik obsługi hotelowej (PORT KOPYTKOWO). Praktyki odbywają sie w zakładach IGLOTEX S.A. ( do wyboru w Skórczu lub w Grudziądzu) , w firmie ELMOT w Kopytkowie oraz w PORCIE KOPYTKOWO. Ucznowie za bardzo dobre wyniki mają możliwość uzyskania premii i dofinansowania przejazdów do szkoły.

OFERTA EDUKACYJNA

Zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną już teraz!

Skip to content