Wycieczka do Uniejowa klas drugich
26864
post-template-default,single,single-post,postid-26864,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wycieczka do Uniejowa klas drugich

Wycieczka do Uniejowa klas drugich

W dniach 14-15 grudnia 2023r. klasy drugie technikum uczestniczyły w wycieczce do Uniejowa.

Po drodze mieliśmy możliwość zrobienia zakupów przedświątecznych w ogromnej galerii Ptak koło Łodzi. Głównym celem naszej podróży były oczywiście Termy w Uniejowie. Po czasie relaksu mieliśmy przyjemność zjedzenia posiłku w zamku uniejowskim, a następnie zostaliśmy oprowadzeni po jego komnatach, gdzie pojawiły się duchy Białej i Czarnej Damy.

Drugiego dnia pobytu zwiedziliśmy uniejowską kolegiatę i spacerowaliśmy tamtejszymi uliczkami. Miasto okazało się bardzo klimatyczne i zabytkowe, o czym opowiedział nam sam przewodnik.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content