Informacja o otrzymaniu dotacji celowej z Ministerstwa Obrony Narodowej
26741
post-template-default,single,single-post,postid-26741,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Informacja o otrzymaniu dotacji celowej z Ministerstwa Obrony Narodowej

Informacja o otrzymaniu dotacji celowej z Ministerstwa Obrony Narodowej

 Informacja o otrzymaniu dotacji celowej z Ministerstwa Obrony Narodowej przez Powiat Starogardzki będący organem prowadzącym Zespołu Szkół Ponadpodstawowych  w Skórczu

 

Ministerstwo Obrony Narodowej wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Starogardzie Gd. wspiera finansowo klasy mundurowe w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Skórczu.

W ramach pilotażowego programu wspierania szkół ponadpodstawowych prowadzących piony „Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych” Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Skórczu otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Obrony Narodowej na wyposażenie uczniów „ klasy mundurowej” na zakup „ pakietu ubiorczego ucznia  OPW” w roku szkolnym 2023/2024.

Na mocy podpisanej umowy, w dniu 06 listopada  2023 r. szkoła otrzymała  z Ministerstwa Obrony Narodowej kwotę 69.600,00 zł, co stanowi 80% kwoty potrzebnej do sfinansowania zadania. Całkowity koszt realizacji zadania wynosi 87.000,00 zł  na zakup indywidualnego pakietu  wyposażenia ucznia OPW dla 60 uczniów.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content