Wycieczka do Gdańska i Gdyni
26722
post-template-default,single,single-post,postid-26722,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wycieczka do Gdańska i Gdyni

Wycieczka do Gdańska i Gdyni

   

16 listopada 2023r. odbyliśmy kolejną wycieczkę w ramach realizacji programu „Poznaj Polskę”. Tym razem uczniowie technikum udali się na wycieczkę do Gdańska i Gdyni dofinansowaną przez ministerialne przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki. Zwiedzili Muzeum II Wojny Światowej oraz Muzeum Emigracji. Udział wzięło 50 uczniów.

Młodzież poszerzyła swoją wiedzę z zakresu historii, literatury, polityki, a przy okazji miło spędziła czas. Oczywiście nie odbyło się bez wizyty w McDonald’s.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content