Obchody Odzyskania Niepodległości
26603
post-template-default,single,single-post,postid-26603,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Obchody Odzyskania Niepodległości

Obchody Odzyskania Niepodległości

11 listopada 2023r. uczestniczyliśmy w obchodach 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w kościele parafialnym. Następnie byliśmy świadkami uroczystego  ślubowania kadetów klas I. Na uroczystość przybyło wielu zaproszonych gości, na czele ze Starostą Powiatu Starogardzkiego- Kazimierzem Chyłą. Licznie przybyli rodzice, przyjaciele szkoły oraz mieszkańcy.

Po defiladzie obejrzeliśmy część artystyczną przygotowaną przez uczniów Zespołu Szkół Podstawowych w Skórczu oraz pokaz sportowy przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych  w Skórczu. Całą uroczystość uświetnił występ naszego szkolnego chóru pod opieką pani Pauliny Rękiewicz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content