Zakłócenia w dostawie wody
26323
post-template-default,single,single-post,postid-26323,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Zakłócenia w dostawie wody

Zakłócenia w dostawie wody

Zakłócenia w dostawie wody !

Zakład Gospodarki Miejskiej w Skórczu informuje, że od dnia  16 października  do dnia 20 października  b.r w godzinach od 1200 do 1500( codziennie)    będą występować przerwy  w dostawie wody oraz zmącenia  w sieci  na terenie całego miasta Skórcz oraz wsi Głuche i Karszanek. Zakłócenia w dostawie wody są spowodowane prowadzeniem robót przy wymianie przyłączy wody na ul. Kociewskiej

Przepraszamy za  mogące powstać utrudnienia tym spowodowane.

 

Skórcz  06-10-2023     Kierownik Zakładu

Roman Jerkiewicz

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content