Dąb Pamięci porucznika Jana Cybuli
25824
post-template-default,single,single-post,postid-25824,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Dąb Pamięci porucznika Jana Cybuli

Dąb Pamięci porucznika Jana Cybuli

28 kwietnia uczniowie, nauczyciele i pracownicy uczestniczyli w wyjątkowej uroczystości  przed budynkiem naszej szkoły. Dębem Pamięci uhonorowano  porucznika  Jana Cybulę (urodzonego w Skórczu) , zamordowanego przez NKWD w 1940 roku w Charkowie.  Na uroczystość przybył pan Kazimierz Chyła  – Starosta Powiatu Starogardzkiego, który wspólnie z panem Tomaszem Piechowskim dokonał posadzenia drzewa.  Nie zbrakło także przedstawicieli władz miasta, gminy, oświaty oraz elbląskiej jednostki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

http://zspskorcz.pl/portfolio_page/dab-pamieci-porucznika-jana-cybuli/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content