Spotkanie z absolwentem szkoły panem Janem Resmerem
25700
post-template-default,single,single-post,postid-25700,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Spotkanie z absolwentem szkoły panem Janem Resmerem

Spotkanie z absolwentem szkoły panem Janem Resmerem

W minioną środę gościliśmy pana Jana Resmera- absolwenta naszej szkoły z roku 1952. Podczas pobytu, z ogromnym sentymentem wspominał lata edukacji oraz patrona szkoły- Włodzimierza Mykietyna. Młodzież z wielkim  zainteresowaniem wysłuchała też opowieści pana Jana, które dotyczyły czasów wojny i okupacji. Byliśmy pełni podziwu/ uznania, kiedy nasz gość  zadeklamowal Inwokacje oraz inne utwory literackie. Wykazał się też ogromną wiedzą z zakresu geografii.

Cieszymy się, że tacy ludzie odwiedzają naszą szkołę i mówią o niej w samych superlatywach. Mamy nadzieję, że pan Jan jeszcze do nas zawita.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content