Promocja szkoły w Szczodrowie
25601
post-template-default,single,single-post,postid-25601,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Promocja szkoły w Szczodrowie

Promocja szkoły w Szczodrowie

2 grudnia dwoje uczniów naszej szkoły : Nikola Muchowska i Kacper Muchowski, pod opieka pani Jolanty Góreckiej  gościli w Szkole Podstawowej w Szczodrowie. Uczniowie  opowiedzieli swoim młodszym kolegom o zajęciach w naszej szkole oraz przedstawili pokaz składania broni. Bardzo dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom i uczniom z miłe i serdeczne przyjęcie 😊

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content