Uroczyste ślubowanie klas pierwszych
25354
post-template-default,single,single-post,postid-25354,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

10 listopada, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości uczniowie klas pierwszych złożyli swoje ślubowanie.  Na uroczystość przybyło wielu zaproszonych gości, na czele z panem Kazimierzem Chyłą, Starostą Powiatu Starogardzkiego. Nie zabrakło też rodziców i przyjaciół pierwszoklasistów.

Uroczystość przygotował i poprowadził pan pułkownik Wiesław Rutkowski.  Po defiladzie uczestnicy imprezy obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez klasy drugie, pod opieką swoich wychowawców.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content