Zawody „Sprawni jak żołnierze”
24348
post-template-default,single,single-post,postid-24348,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Zawody „Sprawni jak żołnierze”

Zawody „Sprawni jak żołnierze”

W dniach 27-30. IX .2021 uczennice naszej szkoły w składzie: Sandra Thiel, Julia Czaja i Weronika Łącka reprezentowały Województwo Pomorskie w XLIV Zawodach Sportowo- Obronnych „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE’’. W zawodach startowało 14 województw. Nasze zawodniczki w poszczególnych konkurencjach zajęły następujące miejsca:

„Rzut granatem” I miejsce,

„Strzelanie” XI miejsce,

„Test sprawnościowy” V miejsce,

Bieg terenowy „BnO – Scorealuf” II miejsce,

„Podtrzymywanie życia – pierwsza pomoc przedlekarska” V miejsce.

W ogólnej klasyfikacji województw zajęły V miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sportach obronnych.

Ze sportowym pozdrowieniem: nauczyciele wychowania fizycznego.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content