Otrzęsiny klas pierwszych
24324
post-template-default,single,single-post,postid-24324,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Otrzęsiny klas pierwszych

Otrzęsiny klas pierwszych

10 września 2021 odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, tradycyjnie przygotowane przez klasy drugie pod  opieką swoich wychowawców.  Trzy klasy pierwsze  : technikum i szkoły branżowej rywalizowały ze sobą w konkurencjach sportowych i  zręcznościowych takich jak: tor przeszkód, przeciąganie liny, ubieranie munduru na czas, czy czyszczenie butów.  Nie zabrakło też testu wiedzy o szkole i tradycyjnej przysięgi.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content