Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 i ślubowanie klas pierwszych
24126
post-template-default,single,single-post,postid-24126,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 i ślubowanie klas pierwszych

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 i ślubowanie klas pierwszych

25 czerwca 2021  uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2020 / 2021.  Tym razem wyjątkowo ( ze względu na pandemię) ślubowanie klas pierwszych nie  odbyło się w przeddzień   Święta Niepodległości.  Kadeci z klas pierwszych czekali na tak ważną dla nich uroczystość  do dzisiejszego dnia.  Na uroczysty apel przed szkołą przybyli zaproszeni goście : pan Kazimierz Chyła – Starosta Powiatu Starogardzkiego,  pan Janusz Kosecki – Burmistrz Miasta Skórcz oraz pani  Anna Bielińska  –  Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Skórczu.  Nie zabrakło też nauczycieli, pracowników szkoły  oraz rodziców, rodzeństwa i przyjaciół pierwszoklasistów.   Uroczystość ślubowania poprowadził pan pułkownik  Wiesław Rutkowski.

Po ślubowaniu absolwenci klasy  III Szkoły Branżowej  z rąk pana dyrektora Tomasza Piechowskiego otrzymali świadectwa.  Nie zabrakło też nagród i podziękowań.

Wszystkim życzymy  słonecznych i bezpiecznych wakacji.  Do zobaczenia we wrześniu 😊

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content