Wyjazd studyjny klas IV
15943
post-template-default,single,single-post,postid-15943,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wyjazd studyjny klas IV

Wyjazd studyjny klas IV

Wyjazd studyjny IV klasy o profilu ekonomicznym do Narodowego Banku Polskiego oddział w Gdańsku.
W dniu 28.11.2019r. uczniowie klasy IV Technikum Ekonomicznego w ramach „Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego” (współfinansowanego przez Unię Europejską), uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Narodowego Banku Polskiego oddział w Gdańsku. Podczas wizyty uczniowie mogli zobaczyć jak wygląda obsługa klientów w oddziale Banku NBP, obejrzeć prezentowane banknoty i monety numizmatyczne dostępne w sprzedaży. Uczestnicząc w krótkim wykładzie mogli poznać historię Narodowego Banku Polskiego oraz naszej waluty – złotówki. W ramach ćwiczeń uczniowie mogli poznać stosowane w banknotach zabezpieczenia przez fałszowaniem.
Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Świerczyńskiej za poświęcony czas i przybliżenie funkcji NBP na rynku finansowym.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content