Jubileuszowy Turniej Przedsiębiorczości
15903
post-template-default,single,single-post,postid-15903,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Jubileuszowy Turniej Przedsiębiorczości

Jubileuszowy Turniej Przedsiębiorczości

3 kwietnia trójka naszych uczniów wzięła udział w X Turnieju Przedsiębiorczości Szkół Ponadgimnazjalnych, organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. Wzięło w nim udział 21 osób ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Mogły one sprawdzić swoje umiejętności manualne, pamięć, kreatywność i wyobraźnię- czyli cechy niezbędne w dorosłym życiu. Gratką na koniec było zadanie marketingowe polegające na sprzedaży lodu… eskimosom. Pomysłodawcą turnieju jest p. Krzysztof Strzeliński.

I miejsce zajął zespół w którym znalazł się Oskar Fiałkowski z klasy ITL,

II miejsce zajął zespół w którym znalazła się Julia Wełmińska z klasy ITE,

V miejsce zajął zespół w którym znalazł się Oskar Zasada z klasy ITL

Joanna Parol

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content