Wyjazd krwiodawców na oddanie krwi
15891
post-template-default,single,single-post,postid-15891,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wyjazd krwiodawców na oddanie krwi

Wyjazd krwiodawców na oddanie krwi

7 lutego członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi „Kropelka” wraz z opiekunkami panią Anną Netką – Chojnacką   i panią Magdaleną Chojnowską udali się do Starogardu Gdańskiego. Celem wyjazdu było oddanie krwi, której w sumie zebrano 4, 5 litra . Gratulujemy odważnym darczyńcom, a paniom ze starogardzkiej stacji dziękujemy za miłą i sympatyczną obsługę.

Anna Netka – Chojnacka

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content