I etap Ogólnopolskiego Konkursu: „Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym”
15889
post-template-default,single,single-post,postid-15889,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

I etap Ogólnopolskiego Konkursu: „Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym”

I etap Ogólnopolskiego Konkursu: „Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym”

Dnia 8 stycznia br odbył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu: „Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym”. Organizatorem tego konkursu jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości wspólnie z Narodowym Bankiem Polskim i Citi Foundation. Celem konkursu jest wzrost poziomu wiedzy ekonomiczno-finansowej oraz poziomu umiejętności uczniów w zakresie racjonalnego zarządzania finansami.                                                Uczniowie w jak najkrótszym czasie rozwiązywali zadania, zaznaczając poprawną odpowiedż na komputerze. Dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie i życzymy zakwalifikowania się do następnego etapu rozgrywek.

Dorota Świrbutowicz

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content