Zawody w Garczynie
15855
post-template-default,single,single-post,postid-15855,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Zawody w Garczynie

Zawody w Garczynie

W dniu 25 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Spartakiadzie sportów proobronnych SPARTAKUS- GARCZYN 2018, zdobywając indywidualnie szereg medali w następujących konkurencjach: pływanie na dystansie 50m, bieg przełajowy na dystansie 3km,strzelanie  z broni palnej /kbks/, rzut granatem do celu, wspinaczka ściankowa. W spartakiadzie wzięło udział 10 szkół mundurowych z województwa pomorskiego. Uczniowie naszej szkoły zajęli I m. w klasyfikacji drużynowej. Skład reprezentacji:

1. Kinga Knasiak I m pływanie, I m. strzelanie,

2.Weronika Jankowska I m. rzut granatem,

3.Domink Lewandowski II m. strzelanie, III m. rzut granatem,

4.Tobiasz Góralczyk II m. wspinaczka,

5.Leon Gajdus III m. bieg przełajowy,

6.Julia Czaja V m. bieg przełajowy,

7. Kacper Chabowski II m. pływanie / w swojej serii startowej/.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tadeusz Dziki

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content