Otrzęsiny w szkolnym internacie
15854
post-template-default,single,single-post,postid-15854,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Otrzęsiny w szkolnym internacie

Otrzęsiny w szkolnym internacie

Każdego roku szkolnego otrzęsiny w internacie stają się szczególnym wydarzeniem. Inspiracje i pomysły do imprezy były autorstwa starszych mieszkańców, którzy z zaangażowaniem bawili się z młodszymi koleżankami i kolegami. Wszyscy wychowankowie internatu uczestniczyli w imprezie, gdy poszczególne konkurencje wykonywali pierwszoklasiści. W czasie uroczystości młodzież miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności muzyczno – wokalnych, inwencji twórczej, błyskotliwości umysłu i sprawności fizycznej. Celem tej uroczystości była integracja całej społeczności internatu, ułatwiła też ona adaptację nowych wychowanków do życia w społeczności internatu.

Dotora Świrbutowicz

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content