Zajęcia w ramach programu pilotażowego organizowanego przez MON
15853
post-template-default,single,single-post,postid-15853,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Zajęcia w ramach programu pilotażowego organizowanego przez MON

Zajęcia w ramach programu pilotażowego organizowanego przez MON

17 września w naszej szkole odbyły się pierwsze zajęcia w ramach ” Pilotażowego programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych ” organizowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content