Sukces uczniów klas wojskowych w Wojewódzkich Zawodach „Sprawni jak żołnierze”
15822
post-template-default,single,single-post,postid-15822,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sukces uczniów klas wojskowych w Wojewódzkich Zawodach „Sprawni jak żołnierze”

Sukces uczniów klas wojskowych w Wojewódzkich Zawodach „Sprawni jak żołnierze”

W dniu 26.04.2017r. w Wejherowie odbyły się XLI Wojewódzkie Zawody Sportowo – Obronne „Sprawni jak żołnierze”. W zawodach wzięły udział 22 drużyny składające się z 3 zawodników w konkurencji  drużyn dziewcząt  i chłopców. Nasi uczniowie zaliczyli udany debiut zajmując III miejsce wśród drużyn dziewcząt i chłopców. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w przyszłym roku.

Skład drużyn: dziewczęta – Knasiak Kinga, Sabiniarz Aniela, Żywicka Alicja , chłopcy- Lewandowski Dominik, Góralczyk Tobiasz, Tobiański Kacper. Opiekunowie drużyn: pani Magdalena Chojnowska i pan Tadeusz Dziki.

Magdalena Chojnowska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content