Marsz na orientację dla klas pierwszych
15785
post-template-default,single,single-post,postid-15785,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Marsz na orientację dla klas pierwszych

Marsz na orientację dla klas pierwszych

12 grudnia klasy pierwsze wraz z wychowawcami uczestniczyły w kolejnym marszu na orientację . Trasa marszu przebiegała ze Skórcza do miejscowości Markocin i z powrotem. . Przeszliśmy łącznie ponad 16 kilometrów. Tym razem tematem imprezy była praca z mapą w terenie. Pogoda dopisała i po rozwiązanych zadania wszyscy wrócili do domu. Organizatorami marszu byli : pani Magdalena Talaśka i pan Grzegorz Piotrowski, a pomagał im Dawid Skwiercz z klasy II TE.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content