Wyjazd do Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Bąkowie.
15783
post-template-default,single,single-post,postid-15783,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wyjazd do Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Bąkowie.

Wyjazd do Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Bąkowie.

4 grudnia grupa uczniów klas pierwszysch i drugich pod opieką pedagoga szkolnego udała się do Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Bąkowie. Celem wyjazdu było przekazanie przyborów szkolnych i środków czystości zebranych wśród uczniów i grona pedagogicznego szkoły. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze powtórzyć taką akcję.

Karolina Pater

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content