Mikołajkowy Turniej Siatkówki
15781
post-template-default,single,single-post,postid-15781,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Mikołajkowy Turniej Siatkówki

Mikołajkowy Turniej Siatkówki

Szkolny Mikołajkowy Turniej Siatkówki stał się już tradycją w naszej szkole i 5 grudnia zgromadził w sali gimnastycznej sporą grupę kibiców. Każda z klas wystawiła swoją reprezentację i grała mecze w dwóch grupach. Mecz finałowy rozegrały klasy IV TE i L oraz I TE . Po bardzo wyrównanej i emocjonującej walce wygrała klasa IV TE i L , która rozegrała towarzyski mecz z nauczycielami. Mecz ten zakończył się wynikiem 1 : 2 i wygraną nauczycieli. Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego z przygotowanie turnieju oraz wszystkim uczestnikom za udział i dobrą zabawę.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content