Dyskoteka andrzejkowa
15780
post-template-default,single,single-post,postid-15780,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Dyskoteka andrzejkowa

Dyskoteka andrzejkowa

Dnia 29.11.2017 w internacie szkolnym odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez samorząd szkolny . Uczniowie oraz osoby towarzyszące z poza szkoły mogły bawić się od godziny 18 do 21 30. Na imprezie było bardzo wiele atrakcji takich jak wróżby andrzejkowe, zabawy z dj oraz bufet. Szczególne podziękowania należą się wszystkim którzy pomogli w organizacji.

Miłosz Latuszewski II TL

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content