I Internatowy Turnej Ligi Mistrzów
15736
post-template-default,single,single-post,postid-15736,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

I Internatowy Turnej Ligi Mistrzów

I Internatowy Turnej Ligi Mistrzów

Dnia 29 maja w hali sportowej naszej szkoły odbył się I Internatowy Turniej Ligii Mistrzów. Celem tej imprezy była popularyzacja piłki nożnej i urozmaicenie czasu wolnego mieszkańcom internatu w formie czynnego wypoczynku i sportowej rywalizacji w czasie wolnym od zajęć szkolnych. Pomysłodawcą i organizatorem tych rozgrywek był Kacper Chabowski z klasy I TL. Poszczególne mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego. Spośród 9 zespołów do finału zakwalifikowały się 3 drużyny. I miejsce zajęli  -Dominik Lewandowski i Adrian Pliszczyński, II miejsce – Kamil Krakowski i Paweł Sobek, a III miejsce – Łukasz Troka i Dawid Pryba. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy zdobywania nowych osiągnięć sportowych !!!

Dorota Świrbutowicz

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content