Szkolenie ze stosowania środków ochorny przed BMR
15735
post-template-default,single,single-post,postid-15735,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Szkolenie ze stosowania środków ochorny przed BMR

Szkolenie ze stosowania środków ochorny przed BMR

24 maja kadeci klas wojskowych uczestniczyli w ciekawy szkoleniu, poprowadzonym przez żołnierzy 16. Batalionu Dowodzenia im. Ziemi Elbląskiej. Tematem szkolenia były zasady wykorzystania indywidualnych środków przed skażeniami odpowiednio do stanu zagrożenia BMR . Autorem prezentacji był st. szer. Marcin Grzona. Oprócz wykładu uczniowie uczestniczyli w zajęciach praktycznych poprowadzonych przez żołnierzy. Dziękujemy interesujące szkolenie i zapraszamy na kolejne.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content