Sukces Marka Manikowskiego – logistyka z klasy maturalnej!!!
15724
post-template-default,single,single-post,postid-15724,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sukces Marka Manikowskiego – logistyka z klasy maturalnej!!!

Sukces Marka Manikowskiego – logistyka z klasy maturalnej!!!

W piątej edycji konkursu logistycznego „Wygraj swoją przyszłość z WSAiB” Marek Manikowski uczeń klasy IV TL z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu zajął trzecie miejsce. Do finału konkursu logistycznego organizowanego przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni zakwalifikowało się ponad 250 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Dla laureatów nagrody przygotowała firma VGL Group oraz Polska Izba Spedycji i Logistyki. Gratulacje dla Marka oraz pana Mateusza Mechlińskiego, który przygotował go do konkursu! 

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content