Podpisanie umowy z jednostką wojskową
15711
post-template-default,single,single-post,postid-15711,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Podpisanie umowy z jednostką wojskową

Podpisanie umowy z jednostką wojskową

W dniu 24 stycznia 2017 r. została podpisana umowa między naszą szkołą  a  16. BATALIONEM DOWODZENIA  Ziemi Elbląskiej. Umowa będzie dotyczyła współpracy  szkoły z jednostką wojskową. W imieniu szkoły dokument podpisał dyrektor pan Tomasz Piechowski, a elbląską jednostkę reprezentował  pan ppłk  Andrzej Duda. Dzięki podpisanej umowie uczniowie klas wojskowych będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach w Elblągu oraz w spotkaniach z żołnierzami w naszej szkole.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content