Mikołajkowy Turnej Siatkówki
15695
post-template-default,single,single-post,postid-15695,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Mikołajkowy Turnej Siatkówki

Mikołajkowy Turnej Siatkówki

Mikołajki w naszej szkole przebiegły w sportowej atmosferze. Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali po raz kolejny Mikołajkowy Turniej Siatkówki. Każda z klas wystawiła reprezentację, która rozegrała mecze w jednej z dwóch grup. Wszystkie drużyny walczyły bardzo zacięcie. Turniej wygrała klasa IV TE i L .

Wyniki klasyfikacji :

  1. Klasa IV TE i L
  2. Klasa III ZSZ
  3. Klasa III TE i L
  4. Klasa I TL

Mecze sędziowali nauczyciele wychowanie fizycznego : pani Anna Netka – Chojnacka, pan Tadeusz Dziki i pan Ryszard Różycki.

Nagrody za zwycięstwo zostaną wręczone podczas Szkolnego Kolędowania, czyli 22 grudnia.

Gratulujemy zwycięzcom!

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content