Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości
15692
post-template-default,single,single-post,postid-15692,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości

Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości

1 grudnia br. odbyły się szkolne eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasło przewodnie tegorocznej olimpiady to:” Przywództwo w biznesie”. Naszą szkołę reprezentowali: Elwira Komin, Monika Knopp, Klaudia Kirschenstein, Marcin Ciesielski i Marcin Sarnowski. Uczniowie w ciągu 60 min. rozwiązywali 50 zadań testowych. Zawodnikom życzymy powodzenia i zakwalifikowania się do zawodów okręgowych.

Dorota Świrbutowicz

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content