V Bieg na orientację Skórcz-Wda-Zelgoszcz-Skórcz
15688
post-template-default,single,single-post,postid-15688,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

V Bieg na orientację Skórcz-Wda-Zelgoszcz-Skórcz

V Bieg na orientację Skórcz-Wda-Zelgoszcz-Skórcz

W środę 23 listopada 2016 r. pięćdziesięcioosobowy zespół uczniów klas pierwszych technikum pokonał pieszo ponad 30 kilometrów na trasie Skórcz – Wda – Zelgoszcz – Skórcz. Pierwszy etap stanowił forsowny marsz przez las do wsi Wda.

Tam uczniowie podzielili się na kilkuosobowe zespoły i rozpoczęli bieg na orientację, przygotowany przez Natalię Krzysztoń i Dawida Skwiercza. Po wykonaniu zadań wszyscy spotkali się przy ognisku nad jeziorem w Zelgoszczy. Stamtąd torami nieczynnej linii kolejowej, maszerując we mgle, uczniowie powrócili do Skórcza.

Grzegorz Piotrowski

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content