IV Turniej Przedsiębiorczości: „Business Weekend”
15686
post-template-default,single,single-post,postid-15686,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

IV Turniej Przedsiębiorczości: „Business Weekend”

IV Turniej Przedsiębiorczości: „Business Weekend”

W dniach 19-20 listopada br. Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gd.przy współpracy z Młodzieżową Radą Powiatu zorganizowało IV Turniej Przedsiębiorczości: „Business Weekend”. Naszą szkołę reprezentowały: Alicja Żywicka, Monika Knopp i Elwira Komin. Z ramienia Młodzieżowej Rady Powiatu uczestniczyły: Magdalena Kijanowska, Aleksandra Bembennek i Malwina Daszkowska. Uczniowie rozwiązywali zadania z zakresu kreatywności, komunikacji, wiedzy ogólnej, logiki, zapamiętywania i wyszukiwania informacji.

Dorota Świrbutowicz

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content