Warsztaty kulinarne dla uczniów Szkoły Podstawowej w Lubichowie
15684
post-template-default,single,single-post,postid-15684,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Warsztaty kulinarne dla uczniów Szkoły Podstawowej w Lubichowie

Warsztaty kulinarne dla uczniów Szkoły Podstawowej w Lubichowie

17 listopada 2016 r. w budynku szkoły w Smętowie, uczniowie klas Technikum Żywienia gościli u siebie uczniów klas drugich Szkoły Podstawowej w Lubichowie. Młodzi smakosze przybyli do Smętowa, aby wziąć udział w warsztatach kulinarnych, promujących zdrowe odżywianie. Dzieci, pod opieką starszych koleżanek i kolegów oraz nauczycieli uczyły się jak wykonać sałatkę, pastę, kanapki czy soki owocowe. Pomysłodawcą warsztatów była pani Emilia Flilarska. Dziękujemy z odwiedziny w naszej szkole i zapraszamy częściej.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content