Zakończenie roku szkolnego 2015/2016
15660
post-template-default,single,single-post,postid-15660,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

I nadszedł dzień, na który czekaliśmy całe 10 miesięcy. 24 czerwca 2016r nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych uroczyście zakończyli rok szkolny 2015/2016. Do pięknie udekorowanej ( przez panią Paulinę Rękiewicz) sali gimnastycznej przybyli: wicestarosta Powiatu Starogardzkiego, pan Kazimierz Chyła, dyrekcja i nauczyciele oraz uczniowie.

W pierwszej kolejności z rąk pana dyrektora Tomasza Piechowskiego, swoje świadectwa otrzymali absolwenci   kl. III Zasadniczej Szkoły Zawodowej, którzy zakończyli naukę w naszej szkole. Najlepszym absolwentem tej szkoły został Jacek Suwalski, uzyskując średnią ocen 5,6.  

W technikum najwyższą średnią 5, 33 uzyskała Elwira Komin, uczennica klasy III Technikum. Nie zabrakło także wyróżnienia i podziękowania dla trojga uczniów: Magdaleny Kijanowskiaj, Malwiny Daszkowskiej i Andrzeja Łaskiego, którzy promowali w okolicznych gimnazjach nowy profil wojskowy, obowiązujący od przyszłego roku.

Uroczystość zakończyła się przedstawieniem (pokazem mody ekologicznej) przygotowanym przez klasy trzecie z wychowawcami.

Wszystkim życzę udanych i bezpiecznych wakacji, do zobaczenia we wrześniu :).

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content