Wycieczka przedmiotowa logistyków i ekonomistów do LKW Walter we Wiedniu.
15652
post-template-default,single,single-post,postid-15652,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wycieczka przedmiotowa logistyków i ekonomistów do LKW Walter we Wiedniu.

Wycieczka przedmiotowa logistyków i ekonomistów do LKW Walter we Wiedniu.

Wycieczka przedmiotowa logistyków i ekonomistów do LKW Walter we Wiedniu.

W dniach 14-15 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjeździe do firmy LKW Walter we Wiedniu. Wyjazd jest kontynuacją współpracy pomiędzy Firmą LKW Walter a naszą szkołą. Do tej pory już dwa razy gościliśmy przedstawicieli Filmy LKW Walter w naszej szkole. Celem wyjazdu było zapoznanie uczniów z profilem działalności Firmy. Na wstępie odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy Panem Krzysztofem Adamczukiem, który przybliżył uczniom, czym się firma zajmuje. Następnie uczniowie zostali podzieleni w małe grupy. Do każdej z grup został przydzielony pracownik firmy i w tych małych zespołach zwiedzali firmę. Podczas zwiedzania uczniowie mogli swobodnie zadawać pytanie przedstawicielom zakładu. Po zwiedzaniu odbyło się spotkanie z Panem Krzysztofem Adamczukiem, który chętnie odpowiadał na pytania młodzieży dotyczące praktyk, pracy oraz strategii firmy. Młodzież miała również chwilę na zwiedzanie zabytków oraz możliwość zapoznania się z kulturą Wiednia. Wycieczka nie mogłaby być zrealizowana, gdyby nie bardzo duża pomoc ze strony Zarządu Powiatu Starogardzkiego, który dofinansował ten wyjazd.

Mateusz Mechliński

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content