Trzecie miejsce dla Marcina Ciesielskiego w finale konkursu logistycznego „Wygraj swoją przyszłość z WSAiB”
15646
post-template-default,single,single-post,postid-15646,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Trzecie miejsce dla Marcina Ciesielskiego w finale konkursu logistycznego „Wygraj swoją przyszłość z WSAiB”

Trzecie miejsce dla Marcina Ciesielskiego w finale konkursu logistycznego „Wygraj swoją przyszłość z WSAiB”

Trzecie miejsce dla Marcina Ciesielskiego w finale konkursu logistycznego
„Wygraj swoją przyszłość z WSAiB”

                                                           

Już po raz czwarty logistycy z naszej szkoły brali udział w finale konkursu logistycznego organizowanego przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Do finału zakwalifikowali się uczniowie z 12 szkół ponadgimnazjalnych. Rywalizacja była zacięta, dlatego konieczna była dogrywka do wyłonienia zwycięzców. Trzecie miejsce przypadło Marcinowi Ciesielskiemu z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu, dla laureatów nagrody przygotowała firma VGL Group, która poprowadziła również wykład „Operator logistyczny od środka, czyli jak wygląda praca w firmie logistycznej”

Mateusz Mechliński

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content