Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w LA
15638
post-template-default,single,single-post,postid-15638,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w LA

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w LA

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w LA


Nasi młodzi lekkoatleci startami halowymi rozpoczęli tegoroczny sezon. 
W gościnnym Toruniu odbyły się Mistrzostwa Woj. Pomorskiego młodzików i juniorów. Wystąpiło w nich 8 zawodników LLKS Ziemi Kociewskiej. Wszyscy mogą zaliczyć start do udanych. Najlepiej zaprezentowali się: F. Felski, który zwyciężył w skoku wzwyż z bardzo dobrym wynikiem 185 cm (tegoroczny 2 wynik w Polsce), M. Dubiela, która wygrała bieg na 2000 m z czasem 6:47,0 (4-ty wynik w Polsce) i Sz. Rzaniecki, który wygrał bieg na 1000 m z wynikiem 2:50,20. Pozostali zawodnicy również wrócili z 
medalami: 
M. Wiśniewski – II m. w skoku wzwyż – 170 cm; A. Łaska – II m. w skoku wzwyż – 150 cm; A. Mania – II m. w skoku o tyczce – 3 m; M. Garboś – III m. w biegu na 60 m przez płotki 10,06; M. Światczyński – III m. w biegu na 60 m przez płotki – 9,22 oraz IV m. w skoku o tyczce – 3,70 m.

W Sztumie, w jednym z najbardziej prestiżowych biegów przełajowych w województwie wystąpiła grupa biegaczy. 
Najlepiej zaprezentowała się Marta Szachta, która zajęła II miejsce.

 

Zygfryd Anhalt

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content