Studniówka 2016
15636
post-template-default,single,single-post,postid-15636,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Studniówka 2016

Studniówka 2016

„Poloneza czas zacząć” – te słowa Adama Mickiewicza, jak co roku powróciły do nas w czasie balu studniówkowego. Tegoroczni maturzyści klas IV TE i TL oraz IV TŻ zatańczyli poloneza 23 stycznia 2016 w Warlubiu, w „Zajeździe Anna”. Piękne kreacje pań i eleganckie garnitury panów świadczyły o tym jak ważna jest to dla nich chwila. Nie zabrakło słów podziękowania dla wychowawców klas : pani Małgorzaty Bielińskiej – Bujnowskiej i pana Grzegorza Piotrowskiego, rodziców i wszystkich nauczycieli. Pan Dyrektor Tomasz Piechowski życzył wszystkim udanej zabawy i jak najlepszych wyników na maturze. Po zatańczeniu poloneza i toaście nastał czas na zabawę do białego rana. W imieniu Rady Pedagogicznej dziękuję wszystkim organizatorom studniówki za zaproszenie, a maturzystom życzę powodzenia na maturze.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content