foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
s

×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 782.

 REKRUTACJA ELEKTRONICZNA

 

technik żywności i usług gastronomicznych,

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

 

 

technik żywności i usług gastronomicznych (Smętowo) - jest to zawód szerokoprofilowy, umożliwiający podjęcie pracy w wielu instytucjach, takich jak: zakłady zbiorowego żywienia, instytucje zajmujące się obrotem żywnością, służba zdrowia, instytucje zajmujące się upowszechnianiem wiedzy o żywieniu, organizacje ochrony konsumenta, indywidualne i zbiorowe gospodarstwa domowe (domy dziecka, domy opieki społecznej)

animaatjes bakken 7125117

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI (Smętowo) – kieruje i nadzoruje wytwarzanie artykułów spożywczych: cukierniczych, koncentratów spożywczych, piekarsko-ciastkarskich, fermentacyjnych, jajczarsko-drobiarskich, mięsnych, mleczarskich, owocowo-warzywnych, surowców olejarskich, zbożowych, ziemniaczanych, mrożonych owoców i warzyw, lodów oraz wyrobów kulinarnych. Opracowuje receptury, instrukcje technologiczne, normy produktów spożywczych. Może zajmować się również świadczeniem pomocy technicznej związanej z badaniami w zakresie nowoczesnych technik i technologii oraz opracowywaniem nowych asortymentów produktów żywnościowych.

t. żywienia

DODAKTOWO OFERUJEMY MŁODZIEŻY: -

- uzyskanie dodatkowych kwalifikacji przez organizację w szkole kursów np.: barmański, baristy, kuchni regionalnej, dekoracji potraw

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu

83-220 Skórcz
ul. Kociewska 7

tel./fax 58-582-42-50
tel. 58-582-42-48
e-mail: sekretariat@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

szkola

Branżowa Szkoła I Stopnia

Branżowa Szkoła I Stopnia

83 - 230 Smętowo Graniczne
ul. Gdańska 21

tel. (58) 56 19 041

e-mail: smetowo@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

zsgz smetowo

Znajdź nas na facebook

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu Rights Reserved