foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
s

23 maja 2019r odbyły się zawody sportowo-obronne zorganizowane przez Wojewódzki Sztab Wojskowy w Gdańsku na terenie 49. Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim. Celem zawodów było wyłonienie najlepszej klasy mundurowej województwa pomorskiego na V Centralny Zlot Klas Mundurowych w Żaganiu. W zawodach wzięło udział 9 szkół mundurowych. Uczniowie startowali w następujących konkurencjach: marszobieg zespołowy (5 km) z ewakuacją rannych na noszach i przenoszeniem skrzynek z amunicją (na czas), strzelanie z karabinka 5,6 mm kbks oraz rzut granatem na odległość. Nasi uczniowie w strzelaniu zajęli I miejsce i  łącznie we wszystkich konkurencjach III m. Otrzymali puchar, medale i cenne nagrody rzeczowe. Wyprzedzili nas tylko uczniowie szkoły w Człuchowie( II m), i Lęborku( I m). Gratulujemy!!!

Tadeusz Dziki

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu

83-220 Skórcz
ul. Kociewska 7

tel./fax 58-582-42-50
tel. 58-582-42-48
e-mail: sekretariat@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

szkola

Branżowa Szkoła I Stopnia

Branżowa Szkoła I Stopnia

83 - 230 Smętowo Graniczne
ul. Gdańska 21

tel. (58) 56 19 041

e-mail: smetowo@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

zsgz smetowo

Znajdź nas na facebook

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu Rights Reserved