foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
s

3 kwietnia trójka naszych uczniów wzięła udział w X Turnieju Przedsiębiorczości Szkół Ponadgimnazjalnych, organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. Wzięło w nim udział 21 osób ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Mogły one sprawdzić swoje umiejętności manualne, pamięć, kreatywność i wyobraźnię- czyli cechy niezbędne w dorosłym życiu. Gratką na koniec było zadanie marketingowe polegające na sprzedaży lodu... eskimosom. Pomysłodawcą turnieju jest p. Krzysztof Strzeliński.

I miejsce zajął zespół w którym znalazł się Oskar Fiałkowski z klasy ITL,

II miejsce zajął zespół w którym znalazła się Julia Wełmińska z klasy ITE,

V miejsce zajął zespół w którym znalazł się Oskar Zasada z klasy ITL

Joanna Parol

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu

83-220 Skórcz
ul. Kociewska 7

tel./fax 58-582-42-50
tel. 58-582-42-48
e-mail: sekretariat@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

szkola

Branżowa Szkoła I Stopnia

Branżowa Szkoła I Stopnia

83 - 230 Smętowo Graniczne
ul. Gdańska 21

tel. (58) 56 19 041

e-mail: smetowo@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

zsgz smetowo

Znajdź nas na facebook

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu Rights Reserved