foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
s

Dnia 8 stycznia br odbył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu: "Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym". Organizatorem tego konkursu jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości wspólnie z Narodowym Bankiem Polskim i Citi Foundation. Celem konkursu jest wzrost poziomu wiedzy ekonomiczno-finansowej oraz poziomu umiejętności uczniów w zakresie racjonalnego zarządzania finansami.                                                Uczniowie w jak najkrótszym czasie rozwiązywali zadania, zaznaczając poprawną odpowiedż na komputerze. Dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie i życzymy zakwalifikowania się do następnego etapu rozgrywek.

Dorota Świrbutowicz

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu

83-220 Skórcz
ul. Kociewska 7

tel./fax 58-582-42-50
tel. 58-582-42-48
e-mail: sekretariat@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

szkola

Branżowa Szkoła I Stopnia

Branżowa Szkoła I Stopnia

83 - 230 Smętowo Graniczne
ul. Gdańska 21

tel. (58) 56 19 041

e-mail: smetowo@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

zsgz smetowo

Znajdź nas na facebook

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu Rights Reserved