foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
s

22 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Na uroczysty apel w sali gimnastycznej przybyli zaproszeni goście : pan Kazimierz Chyła (wicestarosta Powiatu Starogardzkiego i absolwent szkoły) oraz pani Monika Gawryś przedstawicielka firmy Volvo Group Truck Center w Pruszczu Gdańskim. Nie zabrakło także nauczycieli, rodziców i uczniów, którzy wyczekiwali na ten dzień całe 10 miesięcy. Pierwszą część apelu wypełniło pożegnanie klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej, która kończyła swój kolejny etap nauki. Najlepszą absolwentką tej szkoły została Aleksanda Alfuth , która otrzymała świadectwo z wyróżnieniem. W drugiej części pani Marzena Torbicka, pełniąca obowiązki dyrektora, wręczyła nagrody i świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom. Najwyższą średnią w szkole   5, 24 uzyskała Julita Szablewska z klasy I TE. Nie zabrakło też nagród i dyplomów za najlepszą frekwencję, udział w konkursach, osiągnięcia sportowe, pracę w szkolnym chórze i aktywność w środowisku szkolnym.

Na koniec części oficjalnej miało miejsce jeszcze jedno wydarzenie, pożegnanie dwojga nauczyli : pani Małgorzaty Bielińskiej - Bujnowskiej i pana Ryszarda Różyckiego.

Uroczystość zakończyła się krótką częścią artystyczną przygotowaną przez klasy pierwsze razem swoimi wychowawcami : panią Emilią Filarską i panią Edytą Staniszewską oraz występem szkolnego chóru , pod dyrekcją pani Pauliny Rękiewicz.

W imieniu Dyrekcji szkoły życzę wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu :)

Edyta Staniszewska

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu

83-220 Skórcz
ul. Kociewska 7

tel./fax 58-582-42-50
tel. 58-582-42-48
e-mail: sekretariat@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

szkola

Branżowa Szkoła I Stopnia

Branżowa Szkoła I Stopnia

83 - 230 Smętowo Graniczne
ul. Gdańska 21

tel. (58) 56 19 041

e-mail: smetowo@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

zsgz smetowo

Znajdź nas na facebook

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu Rights Reserved