foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
s

Ogólnopolski konkurs drużynowy High School Business Challenge jest skierowany do uczniów, którzy pasjonują się biznesem, przedsiębiorczością, finansami i szeroko pojętą ekonomią. Biorą w nim udział 3-5 osobowe zespoły i rozwiązują zadania o formule case study, przedstawiające realne przypadki biznesowe. Pięć uczennic z kl. II TL rozwiązywało zadania ekonomiczne o zróżnicowanym stopniu trudności. Niestety nie zakwalifikowały się do następnego etapu. Mimo tego, konkurs ten był dla nich wspaniałą i ciekawą lekcją ekonomii.

Dorota Świrbutowicz

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu

83-220 Skórcz
ul. Kociewska 7

tel./fax 58-582-42-50
tel. 58-582-42-48
e-mail: sekretariat@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

szkola

Branżowa Szkoła I Stopnia

Branżowa Szkoła I Stopnia

83 - 230 Smętowo Graniczne
ul. Gdańska 21

tel. (58) 56 19 041

e-mail: smetowo@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

zsgz smetowo

Znajdź nas na facebook

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu Rights Reserved