foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
s

I nadszedł czas pożegnania… 28 kwietnia uroczystym apelem w sali gimnastycznej zakończyliśmy zajęcia dydaktyczne w klasach maturalnych Technikum Ekonomicznego, Logistycznego i Żywienia. Apel poprzedziła msza święta w kościele parafialnym w Skórczu w intencji absolwentów, nauczycieli i rodziców. Do sali gimnastycznej przybyli zaproszeni goście m. in. Wicestarosta Powiatu Starogardzkiego pan Kazimierz Chyła, Burmistrz Miasta Skórcz pan Janusz Kosecki. Nie zabrakło też dyrekcji, nauczycieli i rodziców. Tegorocznym najlepszym absolwentem został Marcin Ciesielski uzyskując średnią ocen 5,13. Oprócz Marcina świadectwa z wyróżnieniem otrzymali : Sabina Porożyńska i Natalia Szachnowska ( obie uzyskały średnią ocen 4, 96 ) oraz Elwira Komin, która uzyskała średnia 4, 88. Wszyscy wymienieni uczniowie są absolwentami Technikum Logistycznego lub Ekonomicznego.

W imieniu absolwentów słowa podziękowania wygłosiła Magdalena Garboś, a do swoich uczniów kilka słów na pożegnanie wypowiedziała wychowawczyni klasy IV TE i L, Edyta Staniszewska.

Część artystyczną przygotowały klasy drugie wraz ze swoimi wychowawcami: panią Marzanną Golińską i panem Mateuszem Mechlińskim.

W czasie apelu wręczono także nagrody w konkursie pt. „Drugie życie twoich śmieci”, którego organizatorem była pani Aleksandra Sprusińska.

Maturzystom życzymy powodzenia na egzaminach oraz w dorosłym życiu.

Edyta Staniszewska

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu

83-220 Skórcz
ul. Kociewska 7

tel./fax 58-582-42-50
tel. 58-582-42-48
e-mail: sekretariat@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

szkola

Branżowa Szkoła I Stopnia

Branżowa Szkoła I Stopnia

83 - 230 Smętowo Graniczne
ul. Gdańska 21

tel. (58) 56 19 041

e-mail: smetowo@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

zsgz smetowo

Znajdź nas na facebook

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu Rights Reserved