foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
s

I mamy nowy rok szkolny… Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu rozpoczęli go uroczystym apelem na boisku szkolnym. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego pan dyrektor Tomasz Piechowski przedstawił nauczycieli, którzy rozpoczynają pracę w naszej szkole. Wśród nowozatrudnionych pracowników nie dało się nie zwrócić uwagi na pana płk. Wiesława Rutkowskiego, który będzie prowadził zajęcia w klasach pierwszych o profilu wojskowym.

Klasy pierwsze poznały dziś swoich wychowawców : panią Magdalenę Talaśkę, pana Grzegorza Piotrowskiego i pana Ryszarda Różyckiego.

Z początkiem tego roku szkolnego kończy pracę w naszej szkole i przechodzi na emeryturę pani Hanna Teślak, która pełniła funkcję pedagoga szkolnego. Dziękujemy za lata trudnej i odpowiedzialnej pracy i życzmy wielu lat zdrowia i radości z zasłużonego odpoczynku.

Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom i wam kochani uczniowie życzę dobrego roku szkolnego 2016/2017, oby minął tak szybko jak wakacje :)

E.S.

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu

83-220 Skórcz
ul. Kociewska 7

tel./fax 58-582-42-50
tel. 58-582-42-48
e-mail: sekretariat@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

szkola

Branżowa Szkoła I Stopnia

Branżowa Szkoła I Stopnia

83 - 230 Smętowo Graniczne
ul. Gdańska 21

tel. (58) 56 19 041

e-mail: smetowo@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

zsgz smetowo

Znajdź nas na facebook

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu Rights Reserved