foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
s

7 lutego członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi „Kropelka” wraz z opiekunkami panią Anną Netką - Chojnacką   i panią Magdaleną Chojnowską udali się do Starogardu Gdańskiego. Celem wyjazdu było oddanie krwi, której w sumie zebrano 4, 5 litra . Gratulujemy odważnym darczyńcom, a paniom ze starogardzkiej stacji dziękujemy za miłą i sympatyczną obsługę.

Anna Netka - Chojnacka

31 stycznia odbyły się kolejne zajęcia z samoobrony dla klas pierwszych i drugich. Zajęcia poprpwadził  Krzysztof  "Dzidzia" Rombalski.

Dnia 8 stycznia br odbył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu: "Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym". Organizatorem tego konkursu jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości wspólnie z Narodowym Bankiem Polskim i Citi Foundation. Celem konkursu jest wzrost poziomu wiedzy ekonomiczno-finansowej oraz poziomu umiejętności uczniów w zakresie racjonalnego zarządzania finansami.                                                Uczniowie w jak najkrótszym czasie rozwiązywali zadania, zaznaczając poprawną odpowiedż na komputerze. Dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie i życzymy zakwalifikowania się do następnego etapu rozgrywek.

Dorota Świrbutowicz

Radosnych, rodzinnych, błogosławionych świąt  i szczęśliwego Nowego Roku oraz wiary, że Boże Narodzenie jest zawsze kiedy sami tego chcemy.

Najlepsze życzenia dla Dyrekcji, Rady Pedagogicznej, pracowników, uczniów, rodziców i przyjaciół naszej szkoły.

                                                                                                                                                  

Edyta Staniszewska - administrator strony

21 grudnia, po jasełkach wręczono nagrody uczniom, którzy w bieżącym roku szkolnym brali udział w konkursach i zawodach wojskowych , sportowych, przedmiotowych i artystycznych.

Edyta Staniszewska

21 grudnia w sali gimnastycznej nauczyciele, pracownicy i uczniowie uczestniczyli w szkolnych jasełkach. Tegoroczne przedstawienie przygotował ksiądz Karol Gierszewski z wybranymi uczniami z poszczególnych klas. Nie zabrakło kolęd i wielu mądrych słów, które wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Występującym aktorom podziękował pan dyrektor Tomasz Piechowski.

Edyta Staniszewska

Wzorem lat ubiegłych 27 uczniów naszej szkoły wzięło udział w szkolnych eliminacjach Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasło przewodnie tegorocznej Olimpiady to: "Trendy na rynku kapitałowym". Uczniowie w ciągu godziny udzielali odpowiedzi na 50 pytań testowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Dzięki Olimpiadzie jej uczestnicy na bieżąco weryfikują swoją wiedzę, rozwijają nowe umiejętności, wzmacniają postawy i zachowania przedsiębiorcze oraz rozwijają kompetencje społeczne.  

Wszystkim uczestnikom Olimpiady dziękujemy za udział i życzymy zakwalifikowania się do eliminacji okręgowych.

Dorota Świrbutowicz

5 grudnia 2018 odbył się MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ CHŁOPCÓW. Do turnieju zgłosiły się trzy drużyny. Po zaciętej i wyrównanej walce przewagą bramek zdobytych zwyciężyła drużyna z I kl. SB, drugie miejsce zajęła drużyna kl. I TE, TL, a trzecie miejsce kl. III TL.

                                                         Tadeusz Dziki

Wzorem lat ubiegłych w Mikołajki grupa członków naszego Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi „Kropelka” udała się do Starogardu Gdańskiego. Celem wyjazdu było oczywiście oddani krwi. Tym razem mikołajkowy prezent był przeznaczony dla Natalii Reszczyńskiej, uczennicy jednej ze szkół średnich w Pruszczu Gdańskim. Sześciu osobom udało się oddać krew. Dziękujemy paniom z ze stacji krwiodawstwa za przesympatyczną obsługę, a Natalii życzymy zdrowia :) 

Edyta Staniszewska

28 listopada w Gdańsku wręczono Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Laureatką tegorocznej nagrody została Julita Szablewska z klasy II TE. Gratulujemy.  

Edyta Staniszewska

startPoprzedni artykuł12345678910Następny artykułkoniec
Strona 1 z 23

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu

83-220 Skórcz
ul. Kociewska 7

tel./fax 58-582-42-50
tel. 58-582-42-48
e-mail: sekretariat@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

szkola

Branżowa Szkoła I Stopnia

Branżowa Szkoła I Stopnia

83 - 230 Smętowo Graniczne
ul. Gdańska 21

tel. (58) 56 19 041

e-mail: smetowo@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

zsgz smetowo

Znajdź nas na facebook

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu Rights Reserved