foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
s

Ze względu na planowany na 8 kwietnia 2019 r. strajk nauczycieli i pracowników oświaty, prosimy rodziców i uczniów  o zapoznanie się z treścią ogłoszenia zamieszczonego na dzienniku elektronicznym  Librus.

W dniu 2 kwietnia 2019 r. 6 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Finale Konkursu Europejskiego, który odbył się w siedzibie Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Oprócz części konkursowej uczniowie wzięli udział w prelekcji i warsztatach poświęconych integracji Europejskiej i roli języka angielskiego w pokonywaniu barier kulturowych. 

Najwyższą liczbę punktów 12/20 uzyskał Michał Polakowski z klasy IITL.

Gratulacje!!!

Izabela Zalewska

13 uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do finału VII Konkursu Logistycznego, organizowanego przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. O główną nagrodę tj. indeks uczelni oraz darmowy pierwszy semestr studiów, ubiegało się blisko 300 uczniów z 26 szkół z całej Polski.

Po teście uczniowie mogli wysłuchać ciekawych prelekcji logistyków-praktyków: o wypadku statku MSC Zoe w kontekście ewentualnej awarii wspólnej - Arnold Laskowski i Joanna Bielińska z ATC Cargo S.A., "Trzy słowa o spedycji" - Izabela Wardach z Northgate Logistics oraz "Jak zarobić, aby się nie narobić?" - Mikołaj Ptak, wykładowca WSAiB, manager dystryktu Coca Cola.

Joanna Parol

27 marca odbyły się kolejne zajęcia z żołnierzami z elbląskiej jednostki. Tematem zajęć była pierwsza pomoc.

26 marca w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w  Starogardzie Gdańskim odbyły się Powiatowe Eliminacje Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Miło nam poinformować, że reprezentacja naszej szkoły w składzie : Szymon Miklasiewicz, Michał Polakowski i Andrzej Łaski zajęła III miejsce. Dodatkowo Michał Polakowski zdobył II miejsce w klasyfikacji indywidualnej i będzie reprezentował powiat starogardzki w etapie wojewódzkim . Gratulujemy uczestnikom i opiekunowi panu Grzegorzowi Piotrowskiemu.

Edyta Staniszewska

Starogard Gdański, 14.03.2019r.

OGŁOSZENIE KONKURSÓW

„Kociewiacy dla Hospicjum- wiosna 2019”

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze MEDPHARMA w Nowej Wsi Rzecznej oraz Stowarzyszenie „Można Inaczej” ze Starogardu Gdańskiego ogłaszają konkursy, których celem i ideą jest dotarcie do jak największej liczby osób z informacją, o starogardzkim Hospicjum. Poprzez sztukę i działalność charytatywną pokażmy, że „Razem możemy więcej”

Już teraz pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców powiatu starogardzkiego do udziału w zaproponowanych konkursach

oraz w Pikniku „Kociewiacy dla Hospicjum”, który odbędzie się w dniach:

27 kwietnia 2019r.

–Spotkanie z Piosenką Harcerską Medpharma Nowa Wieś Rzeczna, godz. 18;00-20;00

28 kwietnia 2019r.

- Piknik przy Starogardzkim Centrum Kultury oraz Medpharma Al. Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim

od godz. 11;00

Organizatorzy

 

5 marca w szkole gościliśmy pana płk Andrzeja Dudę, dowódcę Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód. Pan pułkownik spotkał się z młodzieżą naszej szkoły.

6 marca w naszej szkole gościli żołnierze, którzy uczestniczyli w misji wojskowej w Afganistanie. Na spotkaniu z uczniami klas pierwszych opowiadali o pracy na misji.

7 lutego członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi „Kropelka” wraz z opiekunkami panią Anną Netką - Chojnacką   i panią Magdaleną Chojnowską udali się do Starogardu Gdańskiego. Celem wyjazdu było oddanie krwi, której w sumie zebrano 4, 5 litra . Gratulujemy odważnym darczyńcom, a paniom ze starogardzkiej stacji dziękujemy za miłą i sympatyczną obsługę.

Anna Netka - Chojnacka

31 stycznia odbyły się kolejne zajęcia z samoobrony dla klas pierwszych i drugich. Zajęcia poprpwadził  Krzysztof  "Dzidzia" Rombalski.

startPoprzedni artykuł12345678910Następny artykułkoniec
Strona 1 z 24

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu

83-220 Skórcz
ul. Kociewska 7

tel./fax 58-582-42-50
tel. 58-582-42-48
e-mail: sekretariat@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

szkola

Branżowa Szkoła I Stopnia

Branżowa Szkoła I Stopnia

83 - 230 Smętowo Graniczne
ul. Gdańska 21

tel. (58) 56 19 041

e-mail: smetowo@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

zsgz smetowo

Znajdź nas na facebook

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu Rights Reserved