WyKombinuj most
27305
post-template-default,single,single-post,postid-27305,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

WyKombinuj most

WyKombinuj most

Wygraliśmy na Politechnice Gdańskiej !

W ogólnopolskim konkursie wyKOMBinuj mOst 2024, nasza drużyna z klasy I TL w składzie: Weronika Litwińska, Maciej Tuski i Rajan Pączek zajęła pierwsze miejsce w kategorii dla szkół ponadpodstawowych.  Ich most w próbie wytrzymałościowej wytrzymał aż 491 N, tj. prawie 50 kg.

W klasyfikacji ogólnej zajęliśmy 22 miejsce, pokonując aż 13 zespołów z politechnik!
Po raz drugi naszą szkołę reprezentowała również drużyna dziewczyn z klasy IV TL, w składzie: Paulina Czaja, Zuzanna Kania i Magdalena Olszewska. Most dziewczyn wytrzymał aż 587 N, tj. prawie 60 kg! Niestety ze względu na wadę konstrukcyjną nie mógł wygrać.

Pragnę nadmienić, że podczas wręczenia nagród, organizatorzy podkreślili fakt, że nasza szkoła nie tylko wypadła najlepiej ale i mocno wyprzedziła inne zespoły ze szkół średnich.

Joanna Parol

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content